Klucove-slova.sk > Audit PPC kampaní

Audit PPC kampaní: Odhaľte potenciál reklamy v Google Ads

LOGO audit PPC.png

Je veľmi ťažké sledovať, ako PPC reklama míňa rozpočet, ale neprináša nových zákazníkov. Zmeňte to. Ak vás trápi slabá výkonnosť reklamy, alebo chcete spoznať príležitosti na rýchlejší rast, pomôže vám audit PPC kampaní.

Nechajte si kampane nezávisle preveriť. Preskúmame približne 50 oblastí, ktoré vplývajú na efektivitu vyhľadávacích a nákupných kampaní v Google Ads. Uvidíte, kde máte rezervy a ako ich odstrániť.

Navrhneme konkrétne riešenia. Dostanete odpovede na otázky, ako zvýšiť príjmy z PPC reklamy, kde ušetriť či ktoré nastavenia vylepšiť.

PPC audit v Google Ads odhalí:

 • reálny stav a prínos kampaní,
 • chyby v ich nastavení,
 • skryté príležitosti na rast výkonnosti.

5 výhod, ktoré získate spoluprácou s nami

1. Výkonnosť posúdime podľa vašich cieľov

Položíme vám základné otázky – komu sú reklamy určené, čo nimi chcete dosiahnuť a čím sa líšite od konkurencie. Zistíme, či nastavenie a výkonnosť kampaní zodpovedajú vašim cieľom.

2. Nepoužívame automatizované nástroje

Analýzu vykonáme manuálne, aby bola spoľahlivá, detailná a presná. Ako certifikovaný Google Partner máme skúsenosti s hodnotením reklamy a riešením vašich problémov.

3. Skontrolujeme váš web

Keďže predaj prebieha až na webe, príčinou slabej výkonnosti nemusí byť nastavenie kampaní. Zistíme, či vaša stránka nebráni konverziám.

4. Dostanete report s výsledkami

Výstupom z PPC auditu je prehľadný report. Obsahuje hodnotenie výkonnosti, nájdené nedostatky a návrhy na zlepšenie podľa priority.

5. Audit môžete získať zadarmo

Ak prevezmeme správu vašich kampaní, za audit neplatíte.

Čo všetko preveríme?

 • nastavenie účtu Google Ads
 • kampane vo vyhľadávaní
 • nákupné kampane
 • dynamický remarketing
 • účet Google Merchant Center
 • produktový feed

Koľko stojí audit PPC kampaní

PPC audit

od 90 eur

 • úvodná konzultácia zdarma
 • kompletná kontrola nastavení
 • analýza výkonnosti
 • kontrola webu
 • návrhy na vylepšenie
 • hodnotiaci report

AUDIT MÔŽETE MAŤ ZADARMO! Na základe výsledkov PPC auditu pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Ak si objednáte mesačnú správu kampaní alebo jednorazovú realizáciu zmien, za audit neplatíte.

Cena je uvedená bez DPH. Nie som platiteľ DPH.

3 kroky k našej spolupráci

1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár. Odpovieme do 12 hodín.

2. Vymeníme si základné informácie a dohodneme sa na prístupe k vášmu účtu Google Ads. Nie cez heslo, ale cez zákaznícke číslo účtu.

3. Vieme to stihnúť veľmi rýchlo. Už do 24 hodín môžeme hľadať príležitosti na rast vašich PPC kampaní.

Chcete vedieť, prečo vaša PPC reklama nefunguje? Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár.

Odpovieme vám do 12 hodín. Úvodná konzultácia je zdarma.

Vaše osobné údaje (meno a e-mail) potrebujeme kvôli spätnému kontaktu.

Ochrana osobných údajov je naša priorita.

Kontaktujte nás

Referencie

Začiatkom roka 2019 sme sa rozhodli, že potrebujeme zmenu a skúsime reklamu v Googli, ktorá bola pre nás veľkou neznámou. Výsledky spolupráce s Klucove-slova.sk zhrniem do jedného slova: TOP. Podnikanie sme rozbehli v iných číslach. Počet objednávok nám narástol o 70 % a spolupráca je pre nás veľkým prínosom. Ceníme si aj rýchle reakcie na naše požiadavky, profesionálny prístup, spoľahlivosť a dobre mienené rady.

Oplotenienakluc.sk, PPC reklama

Náš web si žiadal dizajnovú aj obsahovú úpravu a Klucove-slova.sk sme oslovili s požiadavkou na nové, pútavejšie texty. Dodané texty sa nám páčili a splnili svoj účel aj z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače, keď v SEO teste dosiahli 91 %.

Ceremony.sk, SEO copywriting

Môžem potvrdiť, že firma Klucove-slova.sk nám vylepšila štatistiky nad očakávanie. Efektívne rozdeľuje a spravuje financie na Google reklamu. Oceňujem ochotnú komunikáciu a rýchle reakcie na potrebné zmeny v účte. Veľmi ma teší aj taká pridaná hodnota, akou sú rady na vylepšenie webových stránok. Môžem len odporučiť.

Markizy.sk, PPC reklama

Najnovšie články