Klucove-slova.sk > Referencie

Čo hovoria naši klienti

Markizy.sk:

„Klucove-slova.sk efektívne spravujú financie na Google reklamu.“

Markízy s. r. o. je stabilná firma na slovenskom trhu s tieniacou technikou. Po prevzatí účtu Google Ads sme okrem iného pripravili novú štruktúru kampaní a zjednodušili sledovanie konverzií. Konzultovali sme aj podobu webu a kontaktných formulárov, ktoré teraz vypĺňa viac návštevníkov.

Človek si myslí, že na správne fungovanie Google Ads stačí občasné nakuknutie. Ale keď sa tomu pravidelne nevenujete a nevyznáte sa, pri rôznych aktualizáciách od Googlu nemáte šancu dosiahnuť výsledky. Preto treba odborníka. Môžem potvrdiť, že firma Klucove-slova.sk nám vylepšila štatistiky nad očakávanie. Efektívne rozdeľuje a spravuje financie na Google reklamu. Oceňujem ochotnú komunikáciu a rýchle reakcie na potrebné zmeny v účte. Veľmi ma teší aj taká pridaná hodnota, akou sú rady na vylepšenie webových stránok. Môžem len odporučiť.

Markizy.sk PPC reklama

Oplotenienakluc.sk:

„Počet objednávok narástol o 70 %.“

 

Firma BL Staving vyrába a montuje betónové ploty na kľúč. Jej predajné výsledky sa zlepšili vďaka vyhľadávacej PPC kampani v Google Ads. Okrem nastavenia a optimalizácie kampane sme navrhli aj novú štruktúru a obsah vstupnej stránky s kontaktným formulárom.

Začiatkom roka 2019 sme sa rozhodli, že potrebujeme zmenu a skúsime reklamu v Googli, ktorá bola pre nás veľkou neznámou. Výsledky spolupráce s Klucove-slova.sk zhrniem do jedného slova: TOP. Podnikanie sme rozbehli v iných číslach. Počet objednávok nám narástol o 70 % a spolupráca je pre nás veľkým prínosom. Ceníme si aj rýchle reakcie na naše požiadavky, profesionálny prístup, spoľahlivosť a dobre mienené rady.

Oplotenienakluc.sk PPC reklama

Ceremony.sk:

„Dodané texty dosiahli v SEO teste 91 %.“

Agentúra Ceremony sa na organizácii svadieb podieľa slávnostnou výzdobou. Pokyny boli jasné: preniesť krásu aj náročnosť svadobných príprav na nový web a zabodovať vo vyhľadávači.

Náš web si žiadal dizajnovú aj obsahovú úpravu a Klucove-slova.sk sme oslovili s požiadavkou na nové, pútavejšie texty. Dodané texty sa nám páčili a splnili svoj účel aj z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače, keď v SEO teste dosiahli 91 %.

Ceremony.sk SEO copywriting

Pneuprekamion.sk:

„Moja AdWords kampaň teraz funguje lepšie.“

Klient Pneuprekamion.sk si predtým spravoval PPC kampaň sám a v jeho účte Google Ads sme našli viaceré nedostatky. Zobrazovanie reklamy na nerelevantné výrazy, nízku mieru prekliknutia či nesprávne meranie konverzií. Tieto chyby sme postupne odstránili.

Moja AdWords kampaň teraz funguje lepšie, ako keď som sa o ňu staral sám. Klucove-slova ju výrazne zefektívnili. Som spokojný aj s pohotovými reakciami a komunikáciou.

Pneuprekamion.sk PPC reklama

Cenrefin.sk:

„Presvedčilo nás aj dodržiavanie sľúbených termínov.“

Cenrefin bol nováčik na realitnom, investičnom a finančnom trhu. Našou úlohou bolo vytvoriť texty na web podľa pravidiel SEO. Spolupracovali sme aj na tvorbe produktových videí a konzultovali finálnu podobu webu.

Hľadali sme partnera na tvorbu a optimalizáciu obsahu na našom webe. Klucove-slova.sk nás presvedčili odbornou znalosťou problematiky, rýchlou odozvou na naše požiadavky a dodržiavaním sľúbených termínov. Ak máte záujem o efektívnu publikáciu jasných, výstižných a kvalitných textov, Klucove-slova.sk sú rozhodne správna voľba.

Cenrefin.sk SEO copywriting

Superstahovanie.sk:

„Klucove-slova.sk sú pre mňa skutočným spojencom v podnikaní.“

Pre Superstahovanie.sk spravujeme PPC kampane v Google Ads už viac ako 3 roky. S dlhodobou spoluprácou a výsledkami vládne spokojnosť na oboch stranách.

Okrem iného sa nám podarilo znížiť priemernú cenu za kliknutie o 29,8 %. Prečítajte si prípadovú štúdiu.

Klucove-slova.sk sú pre mňa skutočným spojencom v podnikaní. Spolupracujem s nimi už viac ako 3 roky. Som nesmierne spokojný s ich prácou, skúsenosťami a pohotovými reakciami. Odporúčam každému, kto má záujem o detailné nastavenie a profesionálnu správu PPC kampaní. Venuje sa mi ochotný odborník, ktorého rady som využil aj pri iných firemných aktivitách.

Superstahovanie.sk PPC reklama

Dobraklima.sk:

„Dlhšie sme hľadali dobrého copywritera.“

Dobraklima.sk ponúka klimatizácie, vykurovacie telesá a mnohé ďalšie produkty a služby z oblasti vzduchotechniky. Vypracovala sa na značku, ktorá svojich zákazníkov vzdeláva na firemnom blogu. Pre tento e-shop sme napísali viac ako 70 článkov a desiatky produktových popisov.

Články od klucove-slova.sk sú dobre čitateľné, výstižné a spracované v dohodnutých termínoch. Dlhšie sme hľadali dobrého copywritera a z tejto spolupráce sa tešíme.

Dobraklima.sk SEO copywriting

Klucove-slova.sk nám vypracovali texty na web pri jeho redizajne. Spoluprácu si pochvaľujeme kvôli precíznemu písaniu textov a výnimočnému zmyslu pre detail. Oceňujeme aj rýchle pochopenie témy a bezproblémovú komunikáciu. Texty sme pravidelne konzultovali a dolaďovali cez telefón, čo tiež prispelo k našej spokojnosti.

Flagwork.sk SEO copywriting

S prácou od klucove-slova.sk sme boli veľmi spokojní. SEO copywriter, ktorý s nami spolupracoval, promptne reagoval a jeho výstupy boli rýchle. Ochotne reagoval na všetky otázky a sám prichádzal s návrhmi, napr. štruktúry menu.

Fitcamp.sk SEO copywriting

Klucove-slova.sk nám pomohli s otextovaním webu pri jeho redizajne. Sme spokojní s prácou, komunikáciou aj dodržiavaním termínov. Spolupráca bola efektívna a využili sme aj rady ohľadom používateľsky prívetivého dizajnu a menu.

Reacentrum.sk SEO copywriting

S nastavením a správou PPC kampane som veľmi spokojný. Spolupráca s webom klucove-slova.sk mi priniesla viac zákazníkov za menej peňazí a navyše odborníka, ktorý poradí, keď treba.

Prenajmemdodavku.sk PPC reklama

Spoluprácu so stránkou klucove-slova.sk hodnotíme veľmi pozitívne. SEO texty na web boli presne podľa našich predstáv. Dodanie textov v dohodnutom termíne a profesionálny prístup boli samozrejmosťou. Vrelo odporúčam, dobre investované peniaze.

Diamondclean.sk SEO copywriting

Komu sme tiež pomohli

 • Aphaus.sk
 • Biznisplanet.sk
 • Carrescue.sk
 • Elwero.sk
 • Eunex.sk
 • Fitnesslifestyle.sk
 • Gain-capital.eu
 • Hlinikoverolety.sk
 • Internetovazahrada.sk
 • Lacnybeton.sk
 • Minisegwaye.sk
 • Najnabytok24.sk
 • Nopedals.sk
 • Nexthome.sk
 • Skontroluj.to
 • Vodari-bratislava.sk
 • Vodtech.sk
 • Zahradnynabytok.org

Zaujali vás naše výsledky? Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár.

Odpovieme vám do 12 hodín. Úvodná konzultácia je zdarma.

Vaše osobné údaje (meno a e-mail) potrebujeme kvôli spätnému kontaktu.

Ochrana osobných údajov je naša priorita.

Kontaktujte nás

Referencie

Začiatkom roka 2019 sme sa rozhodli, že potrebujeme zmenu a skúsime reklamu v Googli, ktorá bola pre nás veľkou neznámou. Výsledky spolupráce s Klucove-slova.sk zhrniem do jedného slova: TOP. Podnikanie sme rozbehli v iných číslach. Počet objednávok nám narástol o 70 % a spolupráca je pre nás veľkým prínosom. Ceníme si aj rýchle reakcie na naše požiadavky, profesionálny prístup, spoľahlivosť a dobre mienené rady.

Oplotenienakluc.sk, PPC reklama

Náš web si žiadal dizajnovú aj obsahovú úpravu a Klucove-slova.sk sme oslovili s požiadavkou na nové, pútavejšie texty. Dodané texty sa nám páčili a splnili svoj účel aj z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače, keď v SEO teste dosiahli 91 %.

Ceremony.sk, SEO copywriting

Môžem potvrdiť, že firma Klucove-slova.sk nám vylepšila štatistiky nad očakávanie. Efektívne rozdeľuje a spravuje financie na Google reklamu. Oceňujem ochotnú komunikáciu a rýchle reakcie na potrebné zmeny v účte. Veľmi ma teší aj taká pridaná hodnota, akou sú rady na vylepšenie webových stránok. Môžem len odporučiť.

Markizy.sk, PPC reklama

Najnovšie články